Starasz się o rentę/emeryturę i potrzebujesz dokumentów potwierdzających Twoje zatrudnienie oraz wysokość wynagrodzeń?

W celu wydania dokumentów potrzebnych do sporządzenia zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach ZUS Rp-7 prosimy przesłać wypełniony wniosek na adres: kontakt@dast-archiwum.pl

Wysokość opłat pobieranych za usługi:

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Kultury z dnia 10 lutego 2005 r. w sprawie określenia maksymalnej wysokości opłat za sporządzenie odpisu lub kopii dokumentacji o czasowym okresie przechowywania (Dz. U. z 2005 r. Nr 28, poz. 240) pobieramy opłaty w wysokości (ceny netto):

Łączna opłata od jednorazowo złożonego zamówienia nie może przekroczyć kwoty 200 zł.

Dodatkowo należy doliczyć koszty przesyłki pocztowej.

Opłaty za usługi nie objęte rozporządzeniem Ministra Kultury z dnia 10 lutego 2005 roku pobierane są następujące opłaty (ceny netto):

Przechowujemy akta firm:

Lp.NazwaMiasto
1.„STOLBUD” sp. z o.o.Białogard
2.Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo – pszczelarskaBiałogard
3.Zakład Budowlany „ASBUD” Sp. z o.o.Białogard
4.Zespół Opieki ZdrowotnejBiałogard
5.Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – własnościowa „JEDNOŚĆ”Białogard
6.EUROWÓD – POMERANIA Sp. z o.o.Białogard
7.Gminna Spółdzielnia „SAMOPOMOC CHŁOPSKA”Białogard
8.WZGS „SCH” Zakład Budownictwa i Produkcji MateriałówBiałogard
9.Doradztwo Sp. C Maria Kamińska, Bożena ŚwirkoBiałogard
10.Spółdzielnia Usług Mleczarski ZOT, WZSM „ASTIM”Koszalin
11.„ASTIM-2000” Sp. z o.o.Koszalin
12.Spółdzielnia Pracy Przemysłu SkórzanegoKoszalin
13.Zakład Projekcyjno – Budowlany „REMKO” Sp. z o.o.Koszalin
14.„AKTECH” Sp. z o.o.Koszalin
15.„BAGSET” Sp. z o.o.Koszalin
16.„MIDO” Sp. z o.o.Koszalin
17.Spółdzielnia Pracy Zegarmistrzowsko- ZłotniczaKoszalin
18.Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Włókienniczymi i Skórzanymi „POLSURWIS”Koszalin
19.Ośrodek Konstrukcyjno-Wytwórczy „BEKATE”Koszalin
20.„SANKO” Sp. z o.o.Koszalin
21.PHU „KOT-MEL” Sp. z o.o.Koszalin
22.Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa „DWÓJKA”Koszalin
23.PSTBR KoszalinKoszalin
24.Sanatorium Uzdrowiskowe „HUTNIK”Kołobrzeg
25.Spółdzielnia Pracy Przemysłu Dziewiarskiego „WENEDA”Kołobrzeg
26.Spółdzielnia Pracy Przemysłu Spożywczego „MARONA”Kołobrzeg
27.Spółdzielnia Pracy Rybolówstwa Morskiego „BAŁTYK”Kołobrzeg
28.Nadmorskie Przedsiębiorstwo „HYDRO-INŻBUD” Sp. z o.o.Kołobrzeg
29.Spółdzielnia Pracy „IZOLBUD”Kołobrzeg
30.Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo PszczelarskaKołobrzeg
31.Firma Rybacka „KORAL”Kołobrzeg
32.Sanatorium „JANTAR”Kołobrzeg
33.Sanatorium Uzdrowiskowe OPZZ „BAŁTYK”Kołobrzeg
34.Klub Sportowy „KOTWICA”Kołobrzeg
35.Przedsiębiorstwo „SOOR”Kołobrzeg
36.Zakład Budownictwa Specjalistycznego i Usług Stanisław Kunz „ECOINSTAL”Kołobrzeg
37.Zakład Usługowo Wytwórczy „BAGSET”Kołobrzeg
38.Zakład Usługowo Wytwórczy „MIDO”Kołobrzeg
39.„NEON” Sp. z o.o.Kołobrzeg
40.Sanatorium Uzdrowiskowe „SAN”Kołobrzeg
41.„BUD – MAL” MalekKołobrzeg
42.PSTBR KołobrzegKołobrzeg
43.PSTBR SłupskSłupsk
44.PSTBR BytówBytów
45.PSTBR MiastkoMiastko
46.PSTBR CzłuchówCzłuchów
47.PSTBR SzczecinekSzczecinek
48.PSTBR WałczWałcz
49.PSTBR DrawskoDrawsko
50.PSTBR ŚwidwinŚwidwin
51.PSTBR SianówSianów
52.PSTBR KarlinoKarlino
53.Rolnicza Spółdzielnia „JEDNOŚĆ”Łąsko Wielkie
54.Rolnicza Spółdzielnia ” ZIEMIA BYDGOSKA”Kruszyn
55.Rolnicza Spółdzielnia „WIOSNA”Polichno
56.Rolnicza Spółdzielnia ” „35-lecie”Kowalewo
57.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaKruszyno
58.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaWiskitno
59.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaŻarnowo
60.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaMiłowo
61.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaKretlewo
62.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaNiemierzyno
63.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaDargikowo
64.PHU „OPONDEX”Bydgoszcz
65.Przedsiębiorstwo Produkcyjne „TELPLAST”Bydgoszcz
66.„LOMAN” Sp. z o.o.Bobolice
67.Przedsiębiorstwo Mechanizacji Produkcji Zwierzęcej „MEPROZET”Bobolice
68.Zakłady Rzeźniczaka  „TAREX”Chojnice
69.Zakłady Rzeźniczaka „TARTANS”Chojnice
70.Rolnicza Spółdzielnia ProdukcyjnaCieszeniewo
71.Spółdzielnia Transportu Mleczarskiego „TRANSMLECZ” oddz.Człuchów
72.Spółdzielnia Ogrodniczo – PszczelarskaCzłuchów
73.PHUP „TARX” Sp. z o.o.Chojnice
74.Przedsiębiorstwo Rybne „PELKAT”Czernin
75.Spółka Wodno – Ściekowa „DZWIERZYNO”Dzwierzyno
76.PPUH „PREFABEX” Sp. z o.o.Gryfice
77.Kosakowski „INWEST” Sp. z o.o.Gawroniec
78.Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Kościernica
79.Zakład Składowania i Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.Krzywopłoty
80.Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaKamień Pomorski
81.„BORTOM” Sp. z o.o.Kalisz Pomorski
82.Spółdzielnia MieszkaniowaKarścino
83.Zakład Przetwórstwa Spożywczego S.J.Maszewo
84.Zakład Remontowo BudowlanyPrzybrda
85.Gminna Spółdzielnia ” Samopomoc Chłopska”Rymań
86.Zakład Gospodarki Komunalnej i MieszkaniowejRymań
87.Powszechna Spółdzielnia Spożywcza „SPOŁEM”Sępólno Krajeńskie
88.Powszechna Spółdzielnia Spożywcza „SPOŁEM” ul .3-go Marca 33Świdwin
89.Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego „REGA”Świdwin
90.Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego „LUXPOL”Świdwin
91.Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego „REGATEX”Świdwin
92.Spółdzielnia Kółek RolniczychSiemyśl
93.Spółdzielnia Pracy Przemysłu Odzieżowego „POMORZANKA”Szczecinek
94.Spółdzielnia Pracy Przemysłu Odzieżowego „POMOTEX”Szczecinek
95.Spółdzielnia Kółek RolniczychSzczecinek
96.Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „MILAN”Szczecinek
97.Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane „PRYBRDA”
98.Gminna Spółdzielnia ” SAMOPOMOC CHŁOPSKA”Sławoborze
99.Hotel „INWIT” Sp. z o.o.Stargard Szczeciński
100.„ELSTAR” SA PZZStargard Szczeciński
101.Andrzej Rzeźniczuk „TAPEX” Sp. z o.o.
102.PHU „MICHAŁKO”Tuchola
103.PHUP „TAREX’ Sp. z o.o.Tuchola
104.Drucktechnik ” OST-WEST”Tuchola
105.Zakład Betoniarsko – Handlowy „PROBET’ S. C.Tuchola
106.„KENLAS” Sp. z o.o.Tuchola
107.Wytwórnia Octu i Musztardy Przedsiębiorstwo PaństwoweŚwidwin
108.Spółdzielnia Kółek RolniczychUstronie Morskie
109.FHU „PIW-WIN”Ustronie Morskie
110.„HART-X”Warszawa
111.„MG” Sp. z o.o.Złocieniec
112.Spółdzielnia Kółek RolniczychOstrowice

Czy treści na stronie były przydatne?